Стіл учнівський двомісний з полицею від виробника
Шкільна парта 2-місна з полицею 1200х500 ростова група №6
Шкільна парта 2-місна з полицею на ростову групу №6 (7-11 клас)
Габаритні розміри:
- довжина – 1200 мм
- глибина – 500 мм
- висота стільниці від підлоги – 760 мм
- товщина стільниці – 16 мм
- каркас столу: труба 25х25х1,2 мм, 20х20х1,2 мм – пофарбований порошковою фарбою RAL
На торцях каркаса закріплені пластикові наконечники, що запобігають травмуванню учнів і пошкодження підлоги. На бічні частини каркаса закріплені гачки.
Полтавське ВП «Універсал» УТОГ є виробником шкільних меблів (столи, стільці). Дана модель є однією з найбільш популярною. Конструкція розрахована для дітей 7-11 класів середнім зростом 180 см. Наші меблі відповідають всім вимогам нормативних актів і супроводжується гігієнічними висновками і сертифікатами відповідності.
АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ УТОЧНЮВАТИ У МЕНЕДЖЕРА ПО ТЕЛЕФОНУ!
| Основные | |
|---|---|
| Функциональное назначение | для учеников |
| Ростовая группа | № 6 |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация | |
| Полка | 1 шт |
| Крючок для портфеля | 2 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Глубина стола | 500 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас парты | металл покрытый порошковой краской |
| Столешница | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Производитель | ППП "Универсал" УТОГ |
- Цена: Цену уточняйте











Отправка с 15 июня 2026
