Шкільні меблі (парта + стілець) від виробника в Полтаві
Стіл учнівський 1-місний регульований по висоті з передньою панеллю і полицею
Стільниця протисколіозна з кутом нахилу 7 градусів із закругленими кутами виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною не менше 18 мм, екран і полку - з ДСП ламінованого не менше 16 мм. Канти стільниці - кромка ПВХ (закругленої форми) завтовшки 1 мм, стійкі до ударів.
Металевий каркас регулюється по висоті і виготовлений з квадратної труби 25х25 і 20х20. Товщина металу не менше 1,2 мм, пофарбований зносостійкою порошковою фарбою. Регулювання висоти столу здійснюється за допомогою гвинтів з отвору каркасу та ніжок, між якими вставлена пластикова втулка перехідна. На торцях каркаса закріплені пластикові наконечники, що запобігають травмуванню учнів і пошкодженню підлоги.
Ростова група № 4-6
ПВП «Універсал» УТОГ приймає замовлення на виробництво шкільних меблів, каркаси на столи і стільці, а також, замовлення на інші металеві конструкції. Надайте нам свої креслення для прорахунку вартості і термінів виготовлення виробу. Завжди готові до співпраці!
АКТУАЛЬНУ ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА ПО ТЕЛЕФОНУ!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Состояние | Новое |
| Ростовая группа | № 4, № 5, № 6 |
| Тип мебели | стол ученический одноместный |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Минимальная высота регулируемого стола | 640 |
| Максимальная высота регулируемого стола | 760 |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас парты | металл покрытый порошковой краской |
| Комплектация | |
| Полка | 1 |
| Крючок для портфеля | 1 |
| Габаритные размеры монолитной парты | |
| Длина столешницы парты | 700 мм |
| Глубина столешницы парты | 585 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ППП "Универсал" УТОГ |
- Цена: Цену уточняйте










Отправка с 15 июня 2026
